OШ "БОРА СТАНКОВИЋ" БЕОГРАД

OШ "БОРА СТАНКОВИЋ" БЕОГРАД

Награде у школској 2016/17



Неке од НАГРАДА које су добили  ученици ОШ "Бора Станковић" 
у школској 2016/17 години су:


  • Стефановић Тара III/2 

Tакмичење у спортској гимнастици 
1. Место на граду 
1. Место на међуокружном
2. Место на републичком


  • Математика-општинско такмичење

1. Место Лука Гардашевић III/ 1
2. Место Маја Лазић III/ 2
2. Место Ђорђе Перишић

  • Математика

Oпштинско такмичење
2. Место Тесла Ђорђевић V/1 - С. Димитријевић
2. Место Петар Луковић VI/2  - С. Димитријевић
3. Место Јелена Драгославић VII/ 3 - В.Ћурчин
2. Место Милан Марић VII/ 1 - З.Танасковић
3. Место Софија Савић VII/ 4 - З.Танасковић

Градско такмичење
2. Место Петар Луковић VI/2 - С.Димитријевић

Мислиша
Илија Живадиновић VI/2 похвала - С.Димитријевић


  • Физика

Општинско такмичење
3. Место Ивана Круљ VI/2 - Ј.Анђелковић
3. Место Јована Мунитлак VI/2 - Ј.Анђелковић
2. Место Петар Луковић VI/2 - Ј.ААнђелковић
3. Место Михајло Јешић VI/1 - Ј.Анђелковић
2. Место Софија Савић VII/4 - Ђ.Ковачевић

Окружно такмичење
2. Место Петар Луковић VI/2 Ј.Анђелковић (пласман на републичко)
Софија Савић похвала Ђ.Ковачевић

Републичко такмичење
Петар Луковић похвала


  • Енглески језик

Грдско такмичење
3. Место Јелена Васовић VIII/4 - М.Ђукић
3. Место Мина Радојковић VIII/4 - М.Ђукић
2. Место Катарина Ђорђевић VIII/1 - М.Томашевић


  • Немачки језик

Градско такмичење
1. Место Пхилип Криегл - Д.Максимовић


  • Географија 

Општинско такмичење

VII разред
1. Место Алексеј Павловић
1. Место Михаило Ковачевић
2. Место Маја Станковић
3. Место Сара Андрејић

VIII разред
1. Место Стеван Вукићевић VIII/4
2. Место Лана Петричевић VIII/1
2. Место Анастасија Станковић VIII/3
3. Место Софија Крсмановић VIII/1


Градско такмичење

VII разред
1. Место Алексеј Павловић
2. Место Михајло Ковачевић
3. Место Маја Станковић

VIII разред
1. Место Анастасија Станковић VIII/3
3. Место Стеван Вукићевић VIII/4
3. Место Лана Петричевић VIII/1

----------------------------------------------------------------------


ВРЕМЕПЛОВ

Ученик генерације школске 2012/13 године
у нашој ОШ "Бора Станковић" је :

СОФИЈА ВУКИЋЕВИЋ


ПОСЕБНЕ ДИПЛОМЕ које су добили  ученици ОШ "Бора Станковић" су:

8/1
1. Стаменовић Милан (физика,хемија, математика, биологија, физичко васпитање)
2. Таминџић Тамара (биологија)
3. Миљеновић Павле (ТИО, физичко васпитање)
4. Маја Опра (ТИО)
5. Црвенковић Јелена (ТИО)
6. Гајић Сара ( ТИО)
7. Ристић Топлица (физичко васпитање)
8. Стојчевић Мирјан( физичко васпитање)
9. Мрђа Петар ( физичко васпитање)

8/2
10. Пајовић Данило (физичко васпитање)
11. Филиповић Лука (физичко васпитање)
12. Остојић Уна (енглески језик, физичко васпитање)
13. Страхинић Наталија (биологија, хемија)
14. Козомара Кристина (хемија)

8/3
15. Миливојевић Ана (српски језик и књижевност, биологија)


Што се тиче РЕПУБЛИЧКИХ ТАКМИЧЕЊА,
ове године ученици седмих разреда ОШ "Бора Станковић" освојили су следеће награде:

Милан Цупаћ  
2. место- математика
2. место-физика
3. место -екипно такмичење основних школа Србије и БИХ из математике
1. место-супер финале Мислиша-имао 100 поена


Слијепчевић Марко  
3. место - хемија


Powered by Blogger.