OШ "БОРА СТАНКОВИЋ" БЕОГРАД

OШ "БОРА СТАНКОВИЋ" БЕОГРАД

Резултати са такмичења из математике "Мислиша 2012"








Резултати из математике 

"МИСЛИША" 2012






IV разред

* Алекса Ђурић  IV/1           100 поена        прва награда  
(учитељица Виолета Таминџић)

* Стефан Степић  IV/2        100 поена       прва награда 
(учитељица Александра Мирковић)



Похвале:
*Павле  Мунитлак IV/4                       87 поена   
(учитељ Саша Ристић)
*Анђела  Младеновски  IV/1            86 поена   
(учитељица Виолета Таминџић)
*Анастасија Стефановић IV/6        79  поена  
( учитељица Мирослава Вукашиновић)
*Мила  Глигорић IV/2                        79 поена 
(учитељица Александра Мирковић)
*Тијана Чобовић IV/6                        78  поена  
(учитељица Мирослава Вукашиновић)
*Страхиња  Милинић IV/2                77 поена  
(учитељица Александра Мирковић) 
*Никола Mирковић IV/4                    76 поена  
(учитељ Саша Ристић)
*Алекса   Ерић IV/5                           76 поена  
( учитељица Неда Мирков)

*******************************************************************************************************


5 разреди



Р. БР
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ УЧЕНИКА
РАЗРЕД
БОДОВИ
НАПОМЕНА
1.
АНЂЕЛИЋ АНАСТАСИЈА
5/2
/
/
2.
БАЛАБУШИЋ МИЛЕНА
5/1
18+24+30=72

3.
БЕЛИЋ ДАНИ
5/4
/

4.
БОГОЈЕВИЋ ЗОРАНА
5/3
24+20+25=69

5.
БОЖОВИЋ МИЛИЦА
5/3
12+24+15=51

6.
БОЈКОВИЋ МИОНА
5/2
/
/
7.
ВРАЧАРИЋ САРА
5/3
/
/
8.
ГРУЈИЋ ЛУКА
5/4
/

9.
ЂУКАНОВИЋ ЉУБИЦА
5/2
3+8+10=21

10.
ЖИВКОВИЋ ЈЕЛЕНА
5/3
15+20+20=55

11.
ЈЕВТОВИЋ СИМОНА
5/2
21+24+25=70

12.
ЈЕЛИ ЈОВАН
5/2
9+8+0=17

13.
КНЕЖЕВИЋ САРА
5/2
9+16+0=25

14.
КОРДИЋ МИРКО
5/1
18+20+10=48

15.
ЛЕЖАЈИЋ БОРИС
5/1
21+32+5=58

16.
МИЛИВОЈЕВИЋ АНДРИЈАНА
5/2
12+4+15=31

17.
МИЉКОВИЋ МИЛОШ
5/3
21+8+5=34

18.
МИТРОВИЋ МИХАЈЛО
5/3
15+28+10=53

19.
НИКОЛИЋ ИВАНА
5/1
9+24+20=53

20.
НИКОЛОВ НЕМАЊА
5/3
21+24+15=60

21.
ОСТОЈИЋ ТЕА
5/2
15+20+10=45

22.
ПАВЛОВИЋ ДАРКО
5/3
15+36+30=81
похвала
23.
РАНКОВИЋ ЛАЗАР
5/2
/
/
24.
РИСТИЋ ЛАЗАР
5/3
9+16+10=35

25.
ФИЛИП БИКИЦКИ
5/4
18+12+20=50





6 разреди


Р. Бр
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ УЧЕНИКА
РАЗРЕД
БОДОВИ
НАПОМЕНА
1.
АНДРИН МИХАЈЛО
6/2
15+24+10

2.
АНЂЕЛОВИЋ НЕВЕНА
6/5
15+24+15=54

3.
БОЈАТ ПРЕДРАГ
6/2
/

4.
БУНИЋ ГОРАН
6/1
9+16+5=30

5.
ВУЈИЋ ВЛАДИМИР
6/5
21+28+25=74

6.
ГАЛИЋ АЛЕКСА
6/2
24+24+5=53

7.
ГУДУРИЋ УРОШ
6/1
18+28+20=66

8.
ДИМИТРИЈЕВИЋ ИЛИЈА
6/3
6+16+10=32

9.
ДРОБЊАК ЂОРЂЕ
6/4
/

10.
ЂИКИЋ АНАСТАСИЈА
6/3
18+24+20=62

11.
ЂУРОВИЋ МАРКО
6/4
15+32+10=57

12.
ЂУРАШИНОВИЋ МАРИЈА
6/4
12+24+20=56

13.
ЖДЕРИЋ ДУШАН
6/1
15+20+15=50

14.
ЗЕКОВИЋ ЛУКА
6/3
12+20+20=52

15.
ЈЕЛИ ПЕТАР
6/2
24+28+0=52

16.
ЈОВАНОВИЋ ЛУКА
6/5
6+12+5=23

17.
ЈОВАНОВИЋ ТЕОДОРА
6/3
12+16+5=33

18.
ЈОВИЋ ТАМАРА
6/3
15+8+5=28

19.
КАЛАЊ КАТАРИНА
6/4
15+20+10=45

20.
МАКЕВИЋ АЉОША
6/2
21+20+5=46

21.
МАНОЈЛОВИЋ МАРКО
6/3
12+16+15=43

22.
МАРИНКОВИЋ ТРАЈКО
6/5
/

23.
МАРКОВИЋ ФИЛИП
6/3
15+20+0=35

24.
НИКОЛИЋ АЛЕКСАНДРА
6/5
12+16+10=38

25.
НИКОЛИЋ ФИЛИП
6/3
12+20+15=47

26.
ПАВЛОВИЋ ТИЈАНА
6/3
15+16+5=36

27.
ПЕЛЕШ МИЉАН
6/5
18+28+5=51

28.
ПЕРОВИЋ БРАНИСЛАВКА
6/3
12+12+0=24

29.
ПОПОВИЋ ОГЊЕН
6/3
21+28+25=74

30.
РАДМИЛОВИЋ ТАМАРА
6/3
18+28+15=61

31.
СИМИЋ БОЖИДАР
6/1
12+20+10=42

32.
СЛИЈЕПЧЕВИЋ МАРКО
6/3
24+32+15=71

33.
ТОРБИЦА ИЛИЈА
6/2
9+12+10=31

34.
ЦОЛИЋ ЛУКА
6/5
18+32+15=65

35.
ЦУПАЋ МИЛАН
6/5
24+36+35=95
2.НАГРАДА
36.
ШЕЈАТ ДИМИТРИЈЕ
6/5
18+24+20=62

37.
ШПОЊА ЛАЗАР
6/1
15+16+5=36



7 разреди



Р. БР
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ УЧЕНИКА
РАЗРЕД
БОДОВИ
НАПОМЕНА
1.
БОЈОВИЋ ЈОВАН
7/3
12+8+5=25

2.
ВУКИЋЕВИЋ СОФИЈА
7/6
/

3.
ГРУЈИЋ МИЛОШ
7/3
12+12+5=29

4.
ДРАГОЈЕВИЋ ЈЕЛЕНА
7/3
24+36+30=90
3. НАГРАДА
5.
ЖАГАР АНЂЕЛА
7/3
9+8+15=32

6.
ЈОВИЧИЋ ЛАЗАР
7/3
9+16+10=35

7.
КОВАЧЕВИЋ МИЛИЦА
7/6
18+8+5=31

8.
КОЗОМОРА КРИСТИНА
7/2
18+24+15=57

9.
КРВАВАЦ ФИЛИП
7/4
/

10.
МИЛИВОЈЕВИЋ АНА
7/3
/

11.
МИЛИВОЈЕВИЋ РЕЉА
7/4
/

12.
МИЉЕНОВИЋ ПАВЛЕ
7/1
12+16+15=43

13.
МРЂА ПЕТАР
7/1
18+8+5=31

14.
ОСТОЈИЋ УНА
7/2
12+4+15=31

15.
РАДУЛОВИЋ АЊА
7/1
/

16.
РУЖИЧИЋ АНА
7/2
/

17.
РУЖИЧИЋ ИВАНА
7/2
/

18.
СМИЉКОВИЋ ДИЈАНА
7/6
21+20+20=61

19.
СПАЈИЋ ТАТЈАНА
7/6
21+20+25=66

20.
СТАМЕНКОВИЋ МИЛАН
7/1
18+24+10=52

21.
СТРАХИЊИЋ НАТАЛИЈА
7/2
12+8+5=25

22.
ТАМИНЏИЋ ТАМАРА
7/1
12+8+10=30

23.
ТОДОСИЋ МАЈА
7/6
/

24.
ЧУКИЋ ЈАКША
7/3
6+4+5=15



8 разреди


Р. БР
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ УЧЕНИКА
РАЗРЕД
БОДОВИ
НАПОМЕНА
1.
БОЈАТ АЛЕКСАНДРА
8/2
/

2.
ВУЈИНОВИЋ КАТАРИНА
8/5
24+28+20=72

3.
ЈАКОВЛЈЕВИЋ МИЛОШ
8/3
21+20+15=56

4.
ЈАНКОВИЋ НИКОЛА
8/5
24+28+10=62

5.
ЈАЊАНИН АЛЕКСАНДАР
8/2
/

6.
МИЈОБИЋ МИЛИЦА
8/2
/

7.
ПАУНИЋ АЛЕКСАНДАР
8/2
/

8.
РАДИНОВИЋ АЛЕКСА
8/2
/

9.
РИСТИЋ МИЛИЦА
8/2
/

10.
СИМОВИЋ ДУШАН
8/2
/

11.
ШЕЈАТ СИМОНИДА
8/5
24+16+15=55

12.
ШУТУЉИЋ ИСИДОРА
8/1
12+12+5=29






Oпштинско такмичење из математике   2012 године

*Алекса Ђурић 100 поена IV/1  1. Место 
 (учитељица Виолета Таминџић)




Powered by Blogger.